Спорт

  

Коледа е! И всички спортни звезди празнуват!

PlovdivWeek на 26/12/2015, 08:41

Източник: www.gong.bg
Коледа е! И спортните и футболните звезди по света и у нас също празнуват този светъл празник. Радостта и отличното настроение обаче не остава скрито за феновете, благодарение на социалните мрежи. Забавлението е в разгара си, дори за играчите в Англия, които на Boxing Day (събота) ще трябва да се появят в пълния си блясък на терена. Насладете се на най-атрактивните от всички коледни снимки и коледни емоции. Мария Шарапова A photo posted by Maria Sharapova ( mariasharapova) on Dec 25, 2015 at 9:37am PST Крис Смолинг Wishing everyone around the world a merry Christmas! — Chris Smalling ( ChrisSmalling) Новак Джокович A photo posted by Novak Djokovic ( djokernole) on Dec 25, 2015 at 5:39am PST Цветана Пиронкова A photo posted by Tsvetana Pironkova ( tpironkova) on Dec 25, 2015 at 4:22am PST Есекил Гарай A photo posted by Tamara Gorro ( tamara gorro) on Dec 25, 2015 at 2:00am PST Мартин Шкъртел A video posted by baraskrtel on Dec 24, 2015 at 2:50pm PST Андреа Пирло A photo posted by Andrea Pirlo Official ( andreapirlo21) on Dec 25, 2015 at 4:02am PST Неймар A photo posted by Nj ( neymarjr) on Dec 24, 2015 at 6:44pm PST Стивън Джерард A photo posted by Steven Gerrard ( stevengerrard) on Dec 24, 2015 at 12:51pm PST Хамес Родригес A photo posted by James Rodríguez ( jamesrodriguez10) on Dec 24, 2015 at 12:21pm PST Кристиано Роналдо A photo posted by Cristiano Ronaldo ( cristiano) on Dec 24, 2015 at 8:43pm PST Линдзи Вон A photo posted by Lindsey Vonn ( lindseyvonn) on Dec 25, 2015 at 1:44am PST Сеск фабрегас A photo posted by Cesc Fàbregas ( cescf4bregas) on Dec 24, 2015 at 4:37pm PST Серина Уилямс A photo posted by Serena Williams ( serenawilliams) on Dec 24, 2015 at 3:32pm PST Фалкао A photo posted by Falcao ( falcao) on Dec 24, 2015 at 3:32pm PST Дейвид Бекъм A photo posted by David Beckham ( davidbeckham) on Dec 24, 2015 at 1:45pm PST Цветан Соколов Best ever — Tsvetan Sokolov ( tsetso11) Стилиян Петров Честито Рождество Христово! Merry Christmas from the Petrovs — Stiliyan Petrov ( StanPetrov19)



статии от рубриката

Няма въведени коментари към новината

Коментирайте новините

  • Смени картинката
  • http://pic.bg/laptopi/lenovo
  • http://pic.bg/laptopi/asus/laptop-asx54cs
  • http://pic.bg/laptopi/acer/aspire/laptop-lx.rr90c.071-lx.rr90c.071

Къде в Пловдив?



Зареждане на календара...